¨

Ostratský pivní festival

diskuzefotogaleriehistorieinformace1kontakt

 

12. Ostratský pivní festival se blíží!

Vážení příznivci pěnivého moku a Ostratského pivního festivalu. Dvanáctý ročník Ostratafestu se uskuteční 25. a 26. května 2018!

Čeká na Vás bohatý program plný hudby, gastro-zážitků a soutěží. Především ale ochutnávka celkem 13 druhů výborného piva značek Litovel, Holba, Zubr, Bernard, Slavičín, Hrádek, Černá Hora a Limitovaná edice Ostraťák 12! Festivalem provede tradiční moderátor CO-MATES z Litovle.


Páteční program - zahájení 18:00 (vstup 80,-)

DŮLEŽITÁ INFORMACE K OSTRATAFESTU, který začíná dnes v 18:00 - z důvodu počasí se mění program. Vystoupení kapely Waťák - Kabát Revival odpadá a taktovku nad večerem převezme vždy skvělý a zábavný DJ MILAN BŘEZÍK a kapela ROCKSOAR! Pořadatelé děkují za pochopení a všem vzkazují PŘIJĎTE - NOC BUDE KRÁSNÁ! Vstupné je sníženo na 80,-

Sobotní program se nemění .


Sobotní program - zahájení 16:00 (vstup 130,-)

  • Cindy Rock
  • Focus
  • Wanastowi Vjecy revival (top revival, jehož základní filozofií skupiny je reprodukce písní kapely Wanastowi Vjecy se správnou rockovou syrovostí a energií, která provází všechna vystoupení originální party kolem Roberta Kodyma)
  • Focus (do 1:30)

Gastro-stage i letos v podání kuchařských profesionálů
  • klobásy, halušky, řízky, gyros, saláty a novinka speciálně pro letošní Ostratafest - trhaná vepřová plec (doba tepelné úpravy 50 hodin!)

Soutěže
  • Tradiční pivní a další soutěže! Na soutěžící čeká mnoho cen a už třetím rokem i exkluzivní KUDLA OD ČERVA, vyrobená speciálně pro účel Ostratafestu. Letos k cenám nově přibude také JÍZDA VE FERRARI 458. Novinkou tohoto ročníku soutěžení o hodnotné hlavní ceny bude dvoukolová soutěž (výherci z plátku postupují do sobotního finále).

Aktuální info také na našem Facebooku zde.


Loňské FOTO 2017: ZDE!

Ročník 2016 Jubilejní 10. Ostratský pivní festival

Fotky na Facebooku:

Fotky pátek: https://goo.gl/8t50dB

Fotky sobota DO setmění: https://goo.gl/0Z8WUa

Fotkysobota PO setmění (Metalinda) https://goo.gl/dBGjHN
 


Copyright © 2009 Ostratské pivní slavostni - realizace: podoba.cz